Noc sylwestrowa rodziców

with Brak komentarzy

To, że jesteście rodzicami, nie oznacza, że musicie siedzieć w tę noc w domu.

To, że nie macie ochoty nigdzie wychodzić w tę noc, nie oznacza, że jesteście ostatnimi nudziarzami na świecie. 😉

Szczerze od czasu ciąży z młodym ( pierwszej ciąży ) nie byliśmy na żadnej zorganizowanej imprezie sylwestrowej. A ostatni taki wypad okazał się totalną porażką. Pan Mąż rozchorował się i grypa trzymała go później jeszcze tydzień.

W następnym roku był już 11 miesięczny młody, który za nic nie chciał zostać w domu z kimś innym niż ja. ;( Ni ma imprezy. Kolejny rok – nie miałam ochoty na żadne balety. Sylwester 2015/16. Pan Mąż nie chciał się nigdzie ruszać.

Czy jesteśmy nudziarzami? A kogo to obchodzi?

Myślicie, że ta noc spędzona w domu jest stracona? Bardzo się mylicie.

Jak to u nas wygląda? Młody idzie spać, a my mamy swój plan działania. Co robimy? Ja przygotowuję przekąski i napitek. W tym roku ponownie “szampan” będzie bezalkoholowy. Jedyny alkohol, jaki się pojawi to piwo dla Pana Męża.
Lista filmów, które zobaczymy, jest zawsze przygotowana. Wygodne ciuchy i ciepły koc. Przytulanie się i wspominanie ( jak na to nie patrzeć) ponad 10-cie letniego związku. Jest bardzo miło. I nie musimy niczym się przejmować. Prawdopodobnie w następnym roku sylwester będzie wyglądał podobnie, bo pojawi się kolejna istotka, która nie będzie tolerować żadnego zastępstwa. Takie życie. To dobrze, że mi to tak bardzo nie przeszkadza.
Aczkolwiek czasami wyrwałabym się gdzieś. 😉

Wiecie, że każdy sylwester jest naszą rocznicą poznania się? I tak to obchodzimy.

A o północy oglądamy z okna spektakl zorganizowany specjalnie z okazji naszej rocznicy. 😉 hahaha!

Bawcie się tak, jak uważacie. Nic nikomu do tego, czy wychodzicie na imprezę, czy zostajecie w domu z “tym jedynym”.

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin