Motywacji brak

with Brak komentarzy

stone-pile-1307644__340

Moja motywacja gdzieś się zgubiła. Nie ma jej. 🙁

Od zeszłego tygodnia jest tylko gorzej. Mojej siły z rana starcza jedynie na zaprowadzenie małego do przedszkola i szybkich zakupów. Chcę zwalić winę na nie najlepsze samopoczucie i hormony. Ale prawda jest taka, że coraz bardziej skupiam się obecnie na sobie. Oddalając się od innych.

Dwa dni temu pochorowałam się i to bardzo. Wymiotowałam nawet wodą. Ledwo żywa wegetowała na kanapie. Nie ruszałam się nigdzie – tylko do toalety. To straszny stan. Tym bardziej że młody nie mógł zrozumieć, czemu nie chcę się z nim bawić. Nie miałam siły. Po prostu.

Dziś już jest lepiej. lecz jeśli chodzi o zmotywowanie się do jakiegoś zajęcia, to jest kiepsko. To, że piszę ten post, to niesamowite osiągnięcie. W przypływie dobrej woli zapisałam się na króciutki darmowy kurs z LifeArchitect p.t. “Dobre Nawyki”. I jest mi bardzo ciężko dotrzymać zasad. Tragedia. Jeśli ktoś chce poznać więcej kursów z tej platformy, to zapraszam. Bardzo przyjazny panel. Do tego dziś jest szkolenie online (darmowe!), które by mi się bardzo, ale to bardzo przydało. Nawyk samodyscypliny. Kto chce, niech się jak najszybciej zapisuje. A-ch nie wspomniałam o najważniejszym. Szkolenia prowadzi nie kto inny, ale sam Michał Pasterski.

Chciałam jeszcze o czymś napisać. Nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Młody od początku tygodnia ma bunt przedszkolny. Budzimy się i jest jeden wielki ryk, że on nie chce. Dziś doszły wrzaski i płacze. Na moje pytanie dlaczego. Odpowiada, że nie chce. Dopytuję i nadal jasnej odpowiedzi.:( Nie mam pojęcia co robić. Już w pewnej chwili chciałam odpuścić i zostawić go w domu. Ale to nie jest wyjście. Mam nadzieję, że to przejściowe.

 

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin