Krasnoludki

with Brak komentarzy

“My jesteśmy krasnoludki, hop! sa sa hop! sa sa!”

Mój krasnoludek wczoraj zaczął drugi rok w przedszkolu. Nie obył się bez nerwów, ale cóż zrobić…

leprechaun-1391436__180

Nadal jest w grupie krasnoludków. Dlaczego? Ponieważ w naszym przedszkolu są sześciolatki, a starszaki to pięciolatki. Adasiek ma trzy i pół roku… mój mały krasnal. 🙂

Wczoraj myślałam, że będzie spokojnie chciał iść do przedszkola. Rozmawialiśmy o tym. A rano już zmienił front. Całe szczęście, że do pracy szłam na drugą zmianę… można było podyskutować.

Zmienił salę. Przecież nie może być z dwu i pół latkami! hahaha! Dobrze, że chociaż panie te same.

Dlaczego był nerw? Tak bywa, jeśli się tydzień siedziało w domku z mamą. Jak się zapytałam, czy chce zostać w domu ze mną, to rzucił mi się łapkami na szyję i nie chciał puścić. Przyzwyczaił się, ot, co! Czasami też bym wolała być z nim w domu…

Marzenia ściętej głowy.

A jak mój pierwszy dzień w pracy po urlopie? Porywający. Na dzień dobry (na zajarzenie chyba) kilka rzeczy, abym tak czasem nie zapomniałam, gdzie jestem. Co do mojego nastroju nadal nie za dobry. Tam, gdzie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej – nie odezwali się ;-(. Szukać czegoś innego? Nie mam nawet przekonania, że coś znajdę odpowiedniego. Co zrobić jak nic się nie da zrobić?

Pomału zaczęłam szukać jakieś pracy zdalnej. Może to coś da? W mojej miejscowości raczej nie ma co marzyć o pracy … chyba że za parę miesięcy znów coś się pojawi.

Co dziś? Trzeba przetrwać. Dziś piątek, więc jest w miarę pozytywnie… Tylko nie chciałabym do końca życia czekać tylko na weekendy i urlopy.

Oj, miałam nie smucić, ale samo wychodzi mi spod palców …

Miłego piątku i udanego weekendu.

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin