Właściwy rytm

with Brak komentarzy

Jestem okropna. Od wczoraj myślę, o czym Wam napisać i nadal nie mam myśli przewodniej. Jedynie co mnie obecnie zajmuje to dzieci i praca zdalna. Chyba już trochę wpadłam w rytm.

new-york-1399404__340

Po raz kolejny mój świat zrobi fikołka. Z tą jednak różnicą, że jestem tego świadoma i oczekuję tego. Jestem na to gotowa. Za pierwszym razem to był szok, zwłaszcza że masę innych okoliczności się nałożyło.

W piątek byliśmy z Małym u logopedy. Okazało się, że wszystko OK, ale Młody jakoś nie kwapi się gadać. Zleciła ćwiczenia. Nie wiem, czy to da coś więcej. Tak mądra to ja sama byłam. Kazałam Młodemu powtarzać słowa, pokazywać w książeczce itd. Codziennie się mu czyta książkę. Ale jak to uparciuch. Raz zrobi, o co go się prosi, a raz nie. Intensyfikujemy trochę ćwiczenia i zobaczymy co dalej. Następna wizyta na koniec listopada.

A drugie dzieciątko? Rośnie. Mdłości nadal nie przechodzą. Męczy mnie to kosmicznie. Nawet Pan Mąż powiedział, że w poprzedniej ciąży promieniałam, a teraz tylko stękam i wzdycham. No, ale naprawdę kiepsko się czuję, jak wzdęta krowa. 😉 Za tydzień jedziemy na badania prenatalne. Tym razem za darmo (skierowanie). Czy się boję? Nie, raczej nie mogę się doczekać, aż znowu zobaczę maluszka. To takie budujące, że mogę pomóc przyjść na świat kolejnej istotce.

Co robię na co dzień? Wbrew pozorom nie nudzę się. Piszę teksty. Uczę się programowania i czytam. W końcu mam czas na czytanie. Może dla niektórych wydawać się to bardzo dziwne, ale ja potrzebuję dla higieny psychicznej czytać książki. To jak medytacja.

Trzymajcie się.

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin