Plany na ten rok

with Brak komentarzy

Jak wiecie planować lubię, a do tego rozpisywać co i jak. Dlatego powstała mapa myśli zatytułowana “Rok 2017”
To nawet nie plany, ale zdarzenia, które będą miały miejsce w tym roku.

Jak widać na mojej mapce, są trzy rejony, gdzie w tym roku zajdą zmiany. Najbardziej oczywiste to poród i nowe obowiązki rodzicielskie. Z obowiązków domowych chcę przeprowadzić detoks mieszkania. Hahaha!
Naczytała się o minimalizmie i będzie działać. Muszę się z tym uporać w pierwszym półroczu, aby zdążyć przed pojawieniem się drugiego synka.

Z takich mniej oczywistych planów to blog i wiedza. One się trochę zazębiają. Jeśli chodzi o blog, chcę podrasować wizualnie stronę i trochę ją stuningować. Dlaczego? Odnoszę wrażenie, że nie jest zbyt poręczna. Trochę ją “podkręcimy”.

Wiedza. Tu podzieliłam plany na kilka możliwości. Książki ( ha! Zdziwiliście się co? ), wykłady wideo, webinary oraz kursy. Może tak pokrótce. Mam szalony plan, aby w tym roku nauczyć się programować w Javie. Pod to szaleństwo chce uczestniczyć w kursach oraz wykładach wideo ( youtube ). Czy mi się uda? Jak nie zacznę, to nie będę wiedzieć.

Jeśli chodzi o bloga, to będą tu  działać kursy oraz webinary. Jeden jest już w trakcie. “Poznaj zachowanie klienta” Eweliny Muc jest obecnie na tapecie.

Tak to się przedstawia bardzo skrótowo. W moim “tajnym” 😉 kajecie mam dokładnie każdy aspekt rozpisany z przybliżonymi datami rozpoczęcia i zakończenia. Tak najlepiej to sobie zaplanować. Wtedy widzimy czarno na białym, w którym momencie się znajdujemy i ile mamy jeszcze do następnego kroku.

 

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin