Zbieg okoliczności?

with Brak komentarzy

Czasami już tak się zdarza, że po serii niezbyt dobrych rzeczy następują te dobre. Są tak nieoczekiwane, że nie można z nimi przejść do porządku dziennego. Czy cieszą? Raczej w pierwszej chwili szokują.

daisy-801813__340

Co się stało?

Kiedy już myślałam, że nasz wyjazd stoi pod znakiem zapytania, kilka miłych rzeczy mnie spotkało i – szczerze mówiąc – poddałam się biegowi czasu.

W pracy trafiało mi się więcej miłych klientów i wyjątkowo mogłam nadgonić plan. Nie mówię – troszkę mnie to podbudowało, bo ostatnio z tym było dosyć kiepsko. Zwłaszcza że dowiedziałam się o mojej najbliższej przyszłości w “firmie”. Jeszcze co najmniej rok na zastępstwie. Wcale mi to niestety nie pasuje. Wolałabym normalną umowę o pracę.

Dziś wybierałam “Dwie godziny dla rodziny”. Pomysł mojego pracodawcy. Wystarczyło spełnić jeden warunek – otworzyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dziecka – Junior. Dwie płatne godziny spędziłam z małym  na placu zabaw. Ubaw po pachy.

Później zdążyłam jeszcze podejść do biblioteki. Kto mnie zna, ten wie, że nic mnie tak nie cieszy, jak nowe książki.

W ten oto sposób miałam dosyć miły dzień.

Jedynie teraz jest mała wojna. Mały za nic nie chce się umyć i iść spać. Nie dość, że jest bardzo ciepło to jeszcze tak długo jasno. ;-(

Jeszcze dwa dni do weekendu… tyle trzeba wytrzymać.

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin