Przyjaciele

with Brak komentarzy

Zastanawialiście się kiedyś ilu macie przyjaciół?

Ale przyjaciół, a nie dobrych znajomych.

girls-1209321__340

Jeden czy wielu przyjaciół?

Zastanówcie się ilu macie prawdziwych przyjaciół. Co oznacza dla Was przyjaźń?

Ludzie często mają wokół siebie tłum ludzi, ale nie człowieka, przed którym mógłby spokojnie się otworzyć. Z pełnym zaufaniem – trzeba to zaznaczyć. Umiemy komuś tak zaufać? Czy jeszcze to potrafimy? Kiedyś, w dzieciństwie miało się swoje przyjaciółki i “tajemnice”. I tylko ta druga osoba wiedziała doskonale, o co chodzi….

Dla mnie przyjaźń jest wtedy, gdy nawet nie widzimy się szmat czasu, a jak w końcu się spotkamy, to nie możemy się nagadać i czujemy, jakbyśmy tę rozmowę przerwały raptem parę godzin temu.
Wierzę, że nawet dobre myśli, jakie wysyłamy przyjaciołom, pomagają im.

Czas w tym przypadku, tak czysto fizycznie, nie istnieje. To już pomału jakaś metafizyka. 🙂

Mam dwie przyjaciółki ( nie licząc Pana Męża, który nie dość, że jest Panem Mężem to jeszcze przyjacielem – najlepsze połączenie ). Dwie dziewczyny ( takie jak ja ), które nie mają zbyt łatwo w życiu, ale dają radę. Wspieramy się wzajemnie. Mnie wystarcza czasami wyjść z jedną z nich na kawę. Tak po prostu. Albo porozmawiać o dzieciach…

Ciężko nam się ze sobą spotkać… każda z nas ma swój bagaż codziennych trosk. W miarę naszych możliwości staramy się być “razem”. To czasami jest najważniejsze. Nie zawsze wiemy jak sobie nawzajem pomóc, ale zawsze wysłuchamy się i otrzemy łzy.

Takie przyjaciółki to skarb. Trzeba o nie dbać ciągle.

A Wy pielęgnujecie swoje przyjaźnie?

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin