Pięć kobiet, które mnie inspirują

with Brak komentarzy

To nie pełna lista. Gdyby taka była musiałabym chyba całą książkę napisać 😉

Ciekawych stron czytam dosyć sporo, lecz jedynie niektóre z nich napędzają mnie do rozwijania własnych pasji.

Inspirujące kobiety

  • Karolina Krysztofiak ( www.zyj-kochaj-tworz.pl ) Śledzę ją ( ;)) od dłuższego czasu i podziwiam z ukrycia. Jest mamą i freelancerką. Ma własną firmę. Jest utalentowaną graficzką. Jeśli ktoś potrzebuje piękne logo, to na jej stronie możecie takie sobie zamówić. Tworzy. Właśnie: nie produkuje , nie robi, ale tworzy piękne rzeczy. Kalendarze, plakaty, plannery. Co jeszcze? Pomoże stworzyć twoją markę. Mało? Prowadzi bloga, na którym dzieli się trudnościami i sukcesami na drodze do własnej firmy. To nie takie proste w naszym kraju mieć własną firmę i jeszcze wychodzić na tym dobrze. Choć sądzę, że utalentowane osoby jak Karolina zawsze dadzą sobie radę.
  • Ewa Brzozowska ( www.freelancemama.pl ) Ewa podobnie jak Karolina jest mamą i freelancerką. Takie kobiety mnie inspirują. Pokazują, że jeśli się trochę postaram to również mogę, choć w części osiągnąć to, co one.
    Ewa również tworzy, jest grafikiem, tworzy również wzory na tkaniny ( link ). Mama pracująca w domu.
  • Edyta Zając ( www.edytazajac.pl ) Jest psychologiem i … mamą dwójki dzieci. Wy również widzicie jakiś schemat?  Edyta pisze o rozwoju i pomaga szukać szczęścia w życiu. Napisała książkę “30 dni do zmian” ( link do sklepu ). Prowadzi szkolenia o e-kursy o tematyce rozwojowej. Pomaga budować dobre relacje w rodzinie. Prowadzi własną firmę. Poza tym lubi czytać książki. 😉
  • Ewelina Muc ( www.ewelinamuc.com ) Stworzyła między innymi kursy WordPress dla zielonych oraz Poznaj zachowanie klienta. Dlaczego mnie inspiruje? Bo pokazuje, że kobiety mogą projektować strony, nie jest to czarna magia zarezerwowana tylko dla facetów. Jest pozytywnie nastawioną do świata osobą i lubi uczyć. Prowadzi własną firmę i ciągle się rozwija.
  • Aleksandra Budzyńska ( www.paniswojegoczasu.pl ) Kto zna? Ola to bizneswoman pełną twarzą. Prowadzi własną firmę i jest mamą dwóch chłopców. I co najważniejsze – ogrania wszystko. Panuje w końcu nad czasem! Prowadzi webinary, sprzedaje kursy, plannery i kalendarze. Na jej blogu znajdziemy mnóstwo artykułów związanych z zarządzaniem sobą w czasie, planowaniem, organizacją oraz rozwojem osobistym. Poza tym jest to chyba najbardziej energetyczna kobieta świata. Motywuje do działania jak nikt inny. I to wszystko bardzo w kobiecym stylu.

Dzięki tym kobietom czerpię moc. Chęci i motywację, aby realizować własne cele. Jeśli mam takie wzory to wszystko może się udać. Trzeba tylko zacząć działać. I to z uśmiechem na twarzy. Nie będzie łatwo, bo nigdy tak nie jest, ale jest nadzieja na sukces. Podejrzewam, że jakbym osiągnęło, choć połowę tego, co te kobiety, byłabym bardzo szczęśliwa.

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin