Statystyka czytania kwiecień

with Brak komentarzy

Kolejny spis lektur.

Liczba przeczytanych pozycji: 5
Liczba stron/cm: 2375 /14,84375 cm

1. Camilla Läckberg ” Fabrykantka aniołków”, s. 491
Tajemnicze zniknięcie całej rodziny sprzed lat…. pozostawienie dziecka przez matkę. Śmierć niechcianych dzieci. I pytanie:” czy dziedziczy się zło?”Ostatnia część sagi.

2. David Hewson ” Dochodzenie”, s.795
Jeśli ktoś nie oglądał serialu – to książka wciągająca i o wielu tropach… do samego końca nie można rozeznać kto zabił. W tle kampania wyborcza…

3. Mari Lungstedt ” Umierający dandys”, s.384
Dochodzenie na tle dzieł sztuki… wymieszane z zemstą i podziemiem homoseksualizmu…
i nie oczekiwany zabójca… kierujący się bólem i zemstą.

4.Diana Appleyard ” Pampersy, kamera i on”, s. 235
źle przetłumaczony tytuł, który sugeruje infantylność i ( wbrew pozorom ) płytkość przekazu książki. Angielski tytuł to :” Homing instinct”. O co chodzi? O to co mnie czeka za niedługi czas. Małe dzieci i powrót do pracy. Problemy w związku i niezrozumienie wielu aspektów życia codziennego, gdy pojawia się dziecko.

5. Jo Nesbø ” Policja”, s. 470
Policjanci giną na miejscach niewyjaśnionych zbrodni…
Kolejna część serii z Harrym Hole…
Puki co przeczytałam dopiero połowę tej książki, ale postanowiłam doliczyć ją do kwietnia. Jak to u Nesbø jest bardzo dokładna analiza kryminalistyczna oraz łamanie schematów. To co liczy się w kryminałach… ( przynajmniej dla mnie 🙂 )

Suma ( I,II,III,IV)= 63,1538 cm / 10 086 str.

Zostało do przeczytania: 100,85 cm

To dużo czy mało? Metr do przeczytania z małym dzieckiem , któremu wychodzą zębole ;). Jak na to nie patrzeć – ja jestem z siebie dumna… może to śmieszne, że tylko w takiej rywalizacji mogę brać udział…. Ale tylko na to aktualnie mnie stać.

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin