Piszę do Ciebie ….

with Brak komentarzy

Za oknem znowu niebo płacze.

Wydaje się, że lato – ledwo co się zaczęło – będzie deszczowe i raczej nie przyjemne.Dla mnie nawet lepiej, gdyż przesiedzę je w pracy. Urlop (teoretycznie) dopiero we wrześniu, ale to z powodu mojego krótkiego stażu.
Pogoda i powyższy fakt ( jeszcze dwa miesiące bez odpoczynku ) nastraja mnie pesymistycznie.
Najgorsze jest, że od środy zaczyna się dla mnie sprawdzian – czy nadaję się do tej pracy czy nie.

Nowy kwartał i dostaję ( w końcu ) plan do wypracowania. Powinnam być zmotywowana i pełna zapału, a oklapłam już z sił i po prostu już mi się nie chce.Ratunku!

W poniedziałek minie 35 rok mojego istnienia. ( wow! tak górnolotnie mi wyszło )
Planowałam napisać co mi się udało/ nie udało przez ostatnie pięć lat. Niestety jedynie jedna rzecz zasługuje na przytoczenie. Od razu przepraszam wszystkich, którzy już nie mogą o tym czytać. Adaś.
W przeciągu tych pięciu lat dużo się działo. Zmieniałam trzy razy pracę, zmarł mój tato, zaczęłam i skończyłam studia, poznałam wiele fajnych i pozytywnych ludzi.Zaczęłam pisać bloga (!) Wyszłam za mąż. Zostałam mamą. Jedyna stała w ciągu tego okresu to Pan Mąż. Ciągle przy moim boku.

Sobota mięła mi pod znakiem placu zabaw. Pan Mąż odsypiał nocki, a my poszliśmy poszaleć. I wiecie co…zauważyłam, że Adaś radzi sobie całkiem nieźle ze wspinaniem i wdrapywaniem się na cokolwiek.
Na placu zabaw spotkaliśmy Kamila i jego babcię. Kamil to kolega Adasia ze żłobka. A do tego to nasi dalsi sąsiedzi. A żeby było jeszcze śmieszniej tato Kamila to dawny sąsiad Pana Męża – jak słyszałam niejedną imprezę razem organizowali na osiedlu 😉
Kamil i jego babcia …Dowiedziałam się,że przeprowadzają się do własnego mieszkania. Od razu zrobiło ni się przykro. Z wielu powodów. Będą mieszkali ciut dalej, ale znowu nie tak daleko. Ale pomyślałam, że moje marzenie o własnym domu się nie spełni.Tak bym chciała…

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin