Daj na luz…

with Brak komentarzy
Brzuszki objedzone,…polegiwanie na kanapie…

Zabawki rozrzucone po podłodze, co jakiś czas stopa doznaje bolesnego zbliżenia z kolejnym klockiem, autkiem i innym elementem dziecięcej zabawki.
Tylko spokój nas uratuje, więc rzucamy na luz….


A na przejedzone brzuszki najlepsza jest miętowa herbatka.
Ja leczę małą kontuzję barku…naciągnięty mięsień(?).
Święta świętami, ale już za rogiem wyziera do nas normalny dzień roboczy i trzeba wykorzystać wolne… Co prawda za niedługo znowu przedłużony weekend.
Tak, odpoczywajmy puki czas 🙂

Nie jest to łatwe, gdy pewien człowieczek próbuje odbić sobie wszystkie godziny spędzone w przedszkolu. Oj biedna mama…. ale dajemy radę.
Zaparzamy zimową herbatkę w imbryczku i bawimy się od rana. Bo każda chwila jest ważna. 
Dotychczas mały mówił w tym swoim dziwnym narzeczu – pomieszany japoński z szwedzkim i islandzkim – aż tu nagle słyszę: ” nie tu”, ” nie ten” i ” nie idzie”. On chyba na serio to bardzo zindywidualizowany człowieczek, bo żadne normy i wytyczne nie dotyczą jego. I już!

Drugi dzień nie pchamy się nikomu w odwiedziny i dobrze nam z tym. Bez pośpiechu godziny mijają jedna za drugą… Tak lubimy… przypominają mi się dni zaraz po urodzeniu małego. Rytm dnia wyznaczany przez karmienia… Człowiek wtedy dużo rozmyśla. Zawsze miałam z tym problem – za dużo myślę. A tu trzeba zrobić reset.

P.s. mikołaj przyniósł mi pod choinkę prezent….jeden ze sprzętów, który odmówił mi posłuszeństwa w tym roku. Niestety, nie laptop – na niego uzbieram sama 🙂
Depilator- Braun. Więc moje nóżki będą gładziutkie. Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba.

Miłego leniuchowania życzę ( zostało jeszcze około 72 godziny – wykorzystajcie to. )

*źródło zdjęcia:https://pixabay.com/pl
Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin