36-40/52

with Brak komentarzy
Wrzesień niestety nie obfitował w duże ilości pozycji książkowych. Brak czasu, bo… urlopowaliśmy w trójkę i harówka w pracy. 🙂

Grażyna  Mączkowska, “Powiedz , że mnie kochasz, mamo”. 
Czekał na mnie trochę ten e-book. Przeczytałam na urlopie i szczerze mówiąc czytając ją co chwilę w myślach miałam sytuacje z przeszłości. “Skąd ja to znam” i “Tak jak u nas”
Carlos Ruiz Zafón, “Gra anioła”.
Kto śledzi mojego Insta ten wie, iż tego autora bardzo lubię. Za klimat powieści, za giętki język, nie oczywiste historie… cudowny jak zwykle. I Barcelona.

J.M. Coetzee, ” Chłopięce lata “.
Afryka południowa. Opowieść o ludziach, emocjach i nie łatwych relacjach międzyludzkich. Wszystkie książki Coetzee są o tym samym, a zarazem o czymś innym i inaczej przedstawione. Chyba nie dość jasno się wyraziłam. Zawsze niby jest o tym samym, ale każda historia inna i każda jest ciut inaczej opisana, przedstawiona. Głębi dodaje Afryka, jej krajobrazy, przestrzenie i pewna dzikość lub swojska prymitywność wyzierająca z każdego słowa.
Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz

Solverwp- WordPress Theme and Plugin