Na temat

with Brak komentarzy

Dziś będzie krótko i bardzo na temat. To ostatni post przed urlopem. Będziemy się resetować i chyba będzie mały elektroniczny detoks. Laptop zostaje w domu.

keyboard-886462__340

Następnym razem odezwę się na koniec miesiąca.

Przyda nam się małe oderwanie od internetu. Ale obiecuję, zdjęcia będą robione. 😉

Z rzeczy bardzo ambiwalentnych to fakt uraczenia mnie dodatkowymi obowiązkami w pracy. Nie wiem, czy cieszyć się, czy płakać.Jak Pan Mąż stwierdził: „jeśli dokładają odpowiedzialnych obowiązków, to znaczy, że jakaś przyszłość w tej firmie chyba musi być dla Ciebie.”

W sumie tak. Ale przeraża mnie trochę ogrom odpowiedzialności i ogarnięcia masy wiedzy w bardzo krótkim czasie.

Co będzie? Na razie tym się nie martwię. Przede mną odpoczynek – zasłużony. Plan wykonany może nie perfekcyjnie, ale jakoś. I na dziś mi to wystarcza.

Wdech, wydech, … włączamy tryb odpoczynku, detoksu elektronicznego i od toksycznych ludzi. Bach!

Nowe prezenty! Zestaw ściągawek dla rodziców na podstawie książki: "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły."

Zapisz się do newslettera i otrzymuj listy ode mnie 💖

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Danutę Cybulską w celu wysyłania do mnie newslettera i informacji handlowych. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować. Szczegóły w w polityce prywatności ( link )

🙋‍♀️

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz