27-31/52

with Brak komentarzy

Sprawozdanie książkowe niestety troszkę spóźnione. Ostatnio ciężko mi jest to wszystko ogarnąć. Cierpię na chroniczny brak czasu…Naprawdę chciałabym mieć ten luksus i nieśpiesznie zająć się domem, a dodatkowo mieć chwilę na książkę…


W tym miesiącu, prócz stosu procedur dotyczących kredytów odnawialnych, kart kredytowych i pożyczek gotówkowych, tylko dwie pozycje, ale za to jakie!

Robert Galbraith, „Jedwabnik”…. Znacie to? Jak dla mnie, hmm… bardzo wciągająca lektura. A wszystko kręci się wokół książki jeszcze nie wydanej, morderstwa jej autora i specyficznego klimatu londyńskiej cyganerii.

Carlos Ruiz Zafón, „Więzień nieba”. Klimatyczna książka. Barcelona i tajemnica przeszłości.
Miałam tu przytoczyć cytat, który najbardziej przypad mi do gustu….lecz z przyczyn Adasiowych nie jest to możliwe 😉 On uwielbia wyciągać kolorowe karteczki z książek … uważa, że to zabawne. No coż …
P.s. Zamówiliście sobie nową książkę Tomka Tomczyka??? Na www.JansonHunt.pl –  „Thor”. Ja już tak 🙂
Źródło zdjęcia 1: www.85mm.ch

Nowe prezenty! Zestaw ściągawek dla rodziców na podstawie książki: "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły."

Zapisz się do newslettera i otrzymuj listy ode mnie 💖

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Danutę Cybulską w celu wysyłania do mnie newslettera i informacji handlowych. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować. Szczegóły w w polityce prywatności ( link )

🙋‍♀️

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Latest posts from

Zostaw komentarz