Arturo Pérez-Reverte „Królowa Południa”

with Brak komentarzy

W piątek byliśmy z małym na spacerze… chodziliśmy trochę bez celu… i weszliśmy do Tesco. Zazwyczaj nic tam nie kupujemy, bo nawet te ich promocje to cenami odpowiadają zwykłym cenom w innych sklepach…
Chodzimy między pułkami….a mam zwyczaj zaglądać zwłaszcza na książki… patrzę a tam książka, którą czytałam lata świetlne temu. Obiecałam sobie, że zakupię ta pozycję…
Ta gęsta i mroczna atmosfera, mafia i przemytnicy, a wśród tego wszystkiego kobieta dająca sobie radę z tym wszystkim. Powieść opowiadająca jak zwykła kobieta pod wpływem okoliczności i zbiegu zdarzeń zmienia się w „tygrysicę”.

Polecam, goraco polecam… 🙂

Nowe prezenty! Zestaw ściągawek dla rodziców na podstawie książki: "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły."

Zapisz się do newslettera i otrzymuj listy ode mnie 💖

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Danutę Cybulską w celu wysyłania do mnie newslettera i informacji handlowych. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować. Szczegóły w w polityce prywatności ( link )

🙋‍♀️

Follow Danuta:

Blogująca mama dwóch chłopców. Ciągle ucząca się i poszukująca pomysłu na siebie. Obecnie pogłębiająca tajniki programowania.

Zostaw komentarz